LśniMi 701

New product

Żaden opis, ani zdjęcie nie odda uroku tego naszyjnika.
Niezwykle pracochłonny ,wykonany na szydełku z cieniutkich,jedwabistych nici-tworzących małą koronkę i ogromnej ilości kryształów.
Kontrast czerni i przejrzystości ,pięknie podkreślają szlifowane kryształy w kolorach benzyny rozlanej na wodzie- fioletu, złota,zieleni i granatu. 
Jest niezwykle efektowny ,przykuwa uwagę i każdy zwraca uwagę na jego niezwykłą formę,jakość wykonania i włożoną pracę .
To naszyjnik dla Ciebie jeśli kochasz biżuterię kobiecą i przykuwającą wzrok.
Możesz go nosić co najmniej w trzech wersjach ,owinięty trzy razy wokół szyi-utworzy niesamowicie gęstą kolię, owinięty dwa razy -jak na zdjęciu albo jako długi sznur ,który z powodzeniem zastąpi najdroższy sznur pereł ,do małej czarnej...

-czarne,jedwabiste nici ,bardzo cienkie,niezwykle trwałe
-kryształki fasetowane 6x8mm
-szkło krystaliczne 3mm
-igły metalowe
-logo Milemi-stal chirurgiczna
-długość 72cm

Rada stylisty

Jeśli lubisz latem odkryć ramiona ,pokazać dekolt i szyję-załóż go na krótko-owijając 3 razy wokół szyi -ten naszyjnik ,będzie podkreślał twoje piękno.Jeśli założysz go jako długi -optycznie wydłuży szyję i wysmukli całą sylwetkę .
Jeśli zawsze chciałaś ,żeby ktoś, przez cztery dni ,robił coś tylko dla Ciebie-to ten naszyjnik ,jest odpowiedzią na twoje życzenia ...

This product is no longer in stock

1 550,00 zł

Related Products

Milemi - ręcznie robione naszyjniki i bransoletki

Top